Rakk Tamás: Telihold a Kilimandzsáró felett. A Bakonyból Afrikába. Veszprém, 1995, Skicc Reklámstúdió. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Széchenyi Zsigmond művek, 2 db: Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Hatodik kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé kopott papír védőborítóval. Denaturált Afrika. Bp., 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Széchenyi Zsigmondné felvételeivel. Kiadói egészvászon-kötésben. Szép állapotban.
Dr. Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1971, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.