15055.
424. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Rittlinger, Herbert: Kajakosok - előre! Utazás gumisajkán a Kárpátokból a vad Kurdisztánba. Világjárók. Utazások és Kalandok. Bp., [1936], Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, áthúzott ajándékozási sorokkal, a gerincen magánkönyvtári címkével.