Őrangyal. Vallási almanach honunk gyöngéd hölgyeinek szentelve. 1848. Szerk:: Sujánszky Antal. Pest, 1848, Emich Gusztáv, 1 (hártyapapírral védett címkép, acélmetszet) t.+2+403+2 p.+ 2 (hártyapapírral védett acélmetszetek) t. Utolsó évfolyam! Korabeli kopott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé foxing foltos lapokkal, possessori bélyegzéssel, egy hiányzó táblával. Ritka!
Szalay Miklós: A háború fogalma a keresztény erkölcstudományban. Dolgozatok a Pázmány Péter Tudományegyetem Erkölcstudományi Szemináriumából 4. Bp., 1942, a szerző kiadása (Stephaneum-ny.), 53+(3) p. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Dr. Szántay-Szémán István: Kelet és az Eucharisztia. A Budapesti Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékére kiadja - - . Miskolc, 1937, Ludvig István-ny., 116 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a gerincen ragasztott.
Rojkovich István: Az emberi történés a próféták szemében. Dolgozatok a Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Ószövetségi Szentírástudományi Szemináriumából 4. Bp., 1941, a szerző kiadása (Stephaneum-ny.), 74 p. Kiadói papírkötés.
Tiefenthaler József: A bűnbocsánat Szent Ambrus milanói püspök szerint. Bp., 1912, Stephaneum-ny., 68 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, intézményi bélyegzővel.
Merényi Ferenc: Domsics Mátyás egyházlátogatása (canonica visitatio) Baranyában 1729-ben. Pécs, 1939, a szerző kiadása (Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Ny.), 107 p. Sérült kiadói papírkötés, ragasztott borítóval és gerinccel
Dr. Szunyogh Xav. Ferenc: A szentmise lelke. Szellemtörténeti tanulmány a szentmiséről. Ecclesia Orans VI. (Különlenyomat a "Pannonhalmi Szemle" 1935-36. évfolyamából). Bp., 1937, Liturgikus Titkárság (Sárkány-ny.), 72 p. Sérült papírkötésben, hiányzó elülső borítóval, ragasztott gerinccel, helyenként kissé foltos.
Szent István könyvek két kötete (35., 36.): Babura László: Szent Jeromos élete, Karácsonyi János: Szent László király élete. Bp., 1926., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, foltosak.
Szent István könyvek két kötete (77., 114.): Balanyi György: A római kérdés.; Polzovics Iván: A lateráni szerződés. A Szentszék nemzetközi jogi helyzete. Bp., 1929-1934., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, foltosak.
A tengerentúli emigráns magyar katolikus egyházi közösségek története Észak- és Dél-Amerikában, valamint Ausztráliában. Összeáll.: Miklósházy Attila. Bp., 2008, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.