Foto Zahl der Lose: 537
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2697212
13296
424
Photo
cca 1910-1920 Szilasbalhás, mezőgazdasági munkások gőzüzemű cséplőgéppel, kartonra kasírozott fotó, a karton sérült, foltos, 16x12 cm 2680989
13297
424
Photo
cca 1930 Esküvői csoportkép, hátoldalán pecséttel jelzett fotó (Sass Fotoriporter), 23x17 cm
2680467
13298
424
Photo
cca 1980 Labdarúgó mérkőzés fotója, László Sándor felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett, a fotó egyik sarkán kis szakadással, 24x18 cm
2680193
13299
424
Photo
cca 1970-1980 Divatfotók, 6 db, 3 fotón kettő pecséttel jelzett, 3 fotón gyűrődésnyomokkal és ezek közül az egyik foltos, 17x12 cm és 24x18 cm
2680487
13300
424
Photo
1990 Budapest Honvéd - Tatabánya NBI-es labdarúgó mérkőzés fotója, László Sándor felvétele, a hátoldalán feliratozva, 18x24 cm
2680494
13301
424
Photo
cca 1980-1990 Kosárlabda mérkőzés fotója, László Sándor felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett, 24x18 cm
2680477
13302
424
Photo
cca 1980 Vasas - Debrecen női kézilabda mérkőzés fotója, Nemzeti Sport fotó, László Sándor felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett, 18x24 cm
2680369
13303
424
Photo
1981 Futóverseny, László Sándor felvétele, Nemzeti Sport fotó, 24x18 cm
2680469
13304
424
Photo
cca 1980 Labdarúgó mérkőzés fotója, 18x24 cm
2603332
13305
424
Photo
1989 ,,Panther II." című, Alain Delon szereplésében, francia filmről 5 db produkciós filmfotó (nyomdai ofszet eljárással készültek kartonlapokra, egyoldalas nyomással), 21x30 cm
2657205
13306
424
Photo
1950-1972 6 db tablófotó, közte a Rákosi Mátyás Nehézipari Műszaki Egyetem kohómérnök osztálya, vegyes állapotban, 14x9 cm és 30x24 cm között 2644076
13307
424
900
Photo
cca 1950 6 db tabló- és csoportkép, 9x14 és 17x24 cm közti méretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF