13039.
424. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 600 HUF
Beszterce/Bistritz/Bistrita, részletek, össz. 3 db fotólap, 1930-40 körül, 2 db hátoldalán jelzett (Foto Römischer Bistrita), 8×13 cm /3 photocards, 2 of them with the stamp of Foto Römischer Bistrita