Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2695064
10543
424
Ex libris - small-graphics
1940 ,,Az Újévre és mindenféle Családi Ünnepnapra már most minden jót kíván Pinterits Tibor! Klisé, papír. 11x16 cm (Újságból kivágott) 2695063
10544
424
Ex libris - small-graphics
Vesztróczy Manó (1875-1955). Ex Libris Löwengard János doktor ügyvéd. Fametszet, papír, jelzett,, 9x5 cm (Újságból kivágott) 2695062
10545
424
Ex libris - small-graphics
Nagy Sándor: (1868-1950): Ex libris K. Radics Jenő. Fametszet, papír. 10x5,5cm 2695061
10546
424
Ex libris - small-graphics
Ágoston Ernő (1889-1957): Ex libris A. Szilágy!, klisé, papír, jelzett a klisén, 8,5x12 cm 2695060
10547
424
Ex libris - small-graphics
Bernhard Wenig (1871-1940). Ex Libris Gustav Droner. Klisén jelzett. Fametszet, papír. 12x7cm 2695059
10548
424
Ex libris - small-graphics
2695057
10549
424
Ex libris - small-graphics
Willi Geiger (-). Ex Libris Josefine Leoner. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. 10x11cm 1380121
10550
424
Ex libris - small-graphics
Kofanov: Erotikus ex libris. Rézkarc. Jelzett. / Russian erotic bookplate. Engraving, signed. 9x10 cm
1380035
10551
424
Ex libris - small-graphics
1359201
10552
424
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): Ex libris Buék 1973. Fametszet, papír, jelzett, 7×10 cm
2695056
10553
424
Ex libris - small-graphics
Haranghy Jenő (1894-1951): Söreghy János, fametszet, papír, jelzett a metszeten,, 7x7 cm 1355350
10554
424
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Erotikus ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 5×4 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF