10037. 424. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
20 000 HUF
0 HUF
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, papír, jelzés nélkül, farostlemezre kasírozva, fa keretben, papír javított sérülésekkel, 54×54 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf