28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Győri Márton (1979-), 2 db mű egy keretben: Betegség-kirajzoló kalap és Ádám-láz kalap, 1995. Vegyes technika, papír. Jelzett. Bal oldali mű tetején felületi sérüléssel. Fa keretben. 82x27 cm