Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 225
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2699939
10315
424
42000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), feltehetően XX. sz. első felében működött magyar festő: Art deco hölgy. Olaj, vászon. Kartonra kasírozva. Kissé sérült. 84x53 cm
2698501
10316
424
1927 Színházi élet art deco címlapterv. Vegyes technika, papír. Angelo Photos pecséttel jelzett a hátoldalán. Bal alsó sarkában törésnyommal. 20x14 cm 2664891
10317
424
Sebők Á. jelzéssel: Art deco szépítkező hölgy. Tus, papír, Jelzett, 20x15 cm 2695039
10318
424
34000
Jelzés nélkül, magyar festő 1940 körül (Vaszary János tanítványa?): Csendélet az ablakban. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 60,5x52 cm
2698831
10319
424
24000
Pataky jelzéssel (Pataky Sándor?), 1920-40 körül: Aranyhíd. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm 2698509
10320
424
26000
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1910-40 k. működött magyar festő: Hegedülő fiú. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Dublírozott. Dekoratív fakeretben. 60x48 cm 2698799
10321
424
Váradi jelzéssel (Váradi Kálmán?), 1920-40 körül: Mosónők. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm 2697968
10322
424
14000
Jelzés nélkül: Kalotaszegi cserepes kemence. Olaj, karton. 37,5x47,5 cm. Hátoldalán 1930-1940 körüli felirattal (" Kalotaszegi cserepes kemence. Ára: 10 P"). Dekoratív, sérült fakeretben. 2659251
10323
424
2685579
10324
424
36000
Jelzés nélkül: I. Miklós orosz cár. Olaj vászon. Apróbb horpadás a vásznon. Sérült keretben. 81x107cm 2701461
10325
424
24000
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Lumnitzer Julie portréja, Lomniczy Lajos (1848-ig Lumnitzer) Lajos (1827-1898) 1848-as honvéd önkéntes, később lőcsei városi képviselő anyja. Olaj, vászon. Javított, sérült. Hátoldalán névvel feliratozott. Dekoratív, antik fakeretben. 35x28 cm. 2700300
10326
424
Szűcs I jelzéssel: Női portré, 1884. Ceruza, papír. Dekoratív, ovális, kissé sérült üvegezett fakeretben. 39,5x29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF