10499.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül: Szecessziós női portré. Olaj, karton, keretben, 39,5x29,5 cm