10458.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, fa keretben, sérült vászonnal, 21x31 cm