10420.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Uzsoky jelzéssel: Kanyargó patak. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 36×50 cm