10627.
424. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
XVIII. sz. utolsó harmada Robert Bénard (1734-1777): Argenteur, Pl. II.,rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 22x35 cm