19202.
424. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Ezüst (Ag) aranyozott, köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 9,26g