Mid-Century Figurative Art by Magda és Andrzej Nowakowscy (1938 - 2008): Egér / Mysz, névjegy tartó, ötvösművészeti réz. Jelzett: Magda i Andreze Nowakowscy. m:2cm. Andrzej Jerzy Nowakowski Warszawa / Varsó. 1938. október 2-án született Lublinban. Miután Varsóba költözött, ahol befejezte az általános iskolát. Még annak befejezése előtt sikeres felvételi vizsgát tett a varsói Állami Képzőművészeti ...
1908 I. Ferenc József arcképével díszített, ezüstözött réz emlékpohár, uralkodásának 60. évfordulójára (1848-1908). Jelzés nélkül, az ezüstözés a pohár külső részén nagyrészt lekopott, m: 7 cm / Franz Joseph I, Emperor of Austria-Hungary 60th anniversary (1848-1908) silver-plated brass cup, on the outside most of the silver has worn off