11693.
424. Gelaufene Fernauktion
Antik
18 000 HUF
47,75 EUR, 51,43 USD
Régi fém persely, üvegbetétekkel, jelzett, kopott, nikkelezett fém, rozsda foltokkal, m: 16 cm