14584. 424. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
1 200 HUF 3,24 EUR, 3,53 USD
0 HUF
cca 1911 Engelberg, képes album 16 db fekete-fehér fotóval, kissé sérült, kopott papírkötésben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz