Landkarten Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2701938
13749
424
Maps
cca 1942 Der Grossasiatisch-Amerikanische Raum - Világtérkép 95x62 cm 2670587
13750
424
Maps
cca 1914-1918 Übersichtskarte des südlichen Kriegsschauplatzes / A déli hadszíntér (Szerbia) az I. világháborúban, vászontérkép, 1 : 750.000, körbevágva, foltokkal, 80x68 cm
2694614
13751
424
Maps
cca 1890 Wendelstein és környéke litografált térkép a hegycsúcs képével vászonra kasírozva. 37x31 cm
2680123
13752
424
Maps
1973 Budapest térkép. Bp., IBUSZ, 67x47 cm
2680156
13753
424
Maps
1987 A Balaton turistatérképe, 1:80.000, Bp., Cartographia, 36x99 cm + 1985 A Velencei-tó és környékének turistatérképe,1:20.000, Bp., Cartographia, 47x67 cm
2699650
13754
424
Maps
1910 Magas Tátra, Barlangliget gyógyfürdő térképe, rajzolta Bary Zoltán, kézzel rajzolt térkép, kézzel írt jelmagyarázattal, hajtottak, kis szakadással, 17x21 cm. (Feltehetőleg: Bary Zoltán (1892-1986) nagyváradi születésű jogász, ügyész.) 2697023
13755
424
Maps
cca 1880 Az Osztrák-Magyar Monarchia kőnyomatos térkép az ország hegyeinek magassági összehasonlításával 32x25 cm 2697026
13756
424
Maps
Galicia és Bukovina térképe cca 1900 30x24 cm 2701052
13757
424
Maps
Czibulyás József - Kovács József: A japánfürj tenyésztése. Hasznos füzetek 2. Bp., 1989., Hírlapkiadó Vállalat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott papírkötés.
2564006
13758
424
Maps
cca 1910 Milano-Pavia környékének térképe. / Map of Milano Pavia 42x57 cm
2564018
13759
424
Maps
cca 1910 Lago Maggiore, Olaszország / Italy térkép 56x41 cm
2657759
13760
424
Maps
2008 Erdély autótérképe. 1 t. (kihajtható, 1 : 400.000) + 36 p. (névmutató). Kiadói papírborítóban, volt könyvtári példány.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF