14517.
424. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Bónis Ferenc: Így láttuk Kodályt. Harmincöt emlékezés. Aszerző, Bónis Ferenc (1932-2019) zenetörténész által Gyöngy Pál (1902-1990) zeneszerző, dalszerző részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1979. Zeneműkiadó Kiadói egészvászon, kiadói, kissé kopott papír védőborítóban.