Floris Bonbonnerie, art deco csokoládé reklám- vagy termékcsomagolás terv, 1925-30 körül. Tus, akvarell, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit terve. Sérült, foltos. 20,5x15 cm