Reményi József (1887-1977) 1936. "Száll az ének szájról szájra / A Magyar Dalosegyesületek Országos Szövetsége" bronz díjérme mellszalag nélkül, hátoldalán névre szóló gravírozással (35mm) T:2 patina, ph
Reményi József (1887-1977) 1936. "Száll az ének szájról szájra / A Magyar Dalosegyesületek Országos Szövetsége" bronz díjérme mellszalag nélkül, hátoldalán névre szóló gravírozással (35mm) T:2 patina
1907. "Országos Dalünnep és Dobó-szobor leleplezés / Egerben 1907. év augusztus 15.-19. én" kétoldalas bronz emlékérem füllel, mellszalagon (35mm) T:1-
~1910-1920. "M.Sz. K. A. T. Mozdonyvezetők Országos Szövetsége" zománcozott, aranyozott bronz jelvény, vörös szalaggal, hátlapon "BRUST BÉLA BUDAPEST ERZSÉBET KÖRÚT 23" gyártói jelzéssel (29x40mm) T:1- kissé kopott aranyozás
1914. "Polgárőrség Debreczen" zománcozott fém jelvény "LÖFKOVITS A. és Tsa." gyártói jelzéssel (66x55mm) T:2,2- zománchibák Hungary 1914. "Militia of Debrecen" enamelled metal badge with maker's mark "LÖFKOVITS A. és Tsa." (66x55mm) C:XF,VF enamel errors