2021. "1956-2021 / 1956-os Magyarok Világszövetsége - 65. évforduló emlékére", az 1956-os forradalom 65. évfordulójára kiadott kétoldalas, zománcozott bronz emlékérem füllel, mellszalagon (visszavont nem hivatalos kitüntetés?) T:1-
Franciaország 1863. "Második francia intervenció Mexikóban 1862-1863" kétoldalas jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Barre (br.15,35g/30mm) T:3
France 1863. "Second French intervention in Mexico 1862-1863" hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign: Barre (br.15,35g/30mm) C:F
Franciaország DN "Republique Française / Armee Nation - Defense Nationale" ezüstözött fém emlékérem füllel. Szign.:D'apres Rude (36mm) T:1-
France ND "Republique Française / Armee Nation - Defense Nationale" silvered metal commemorative coin with ear. Sign.:D'apres Rude (36mm) C:AU
Franciaország DN "Republique Française / Armee Nation - Defense Nationale " ezüstözött fém emlékérem füllel. Szign.:D'apres Rude (36mm) T:2
France ND "Republique Française / Armee Nation - Defense Nationale" silvered metal commemorative coin with ear. Sign.:D'apres Rude (36mm) C:XF
Nagy-Britannia ~1940. "Kisegítő Területi Szolgálat" bronz katonai jelvény. Brit női katonai egység, amely 1938-tól 1949-ig állt fenn. (35x37mm) T:2
United Kingdom ~1940. "Auxiliary Territorial Service" bronze military badge. A British women's military unit that existed from 1938 to 1949. (35x37mm) C:XF
Szovjetunió 1945. "Prága felszabadításáért" aranyozott Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2- patina
Soviet Union 1945. "For the Liberation of Prague" gilt Br decoration on not original ribbon C:VF patina