31283.
424. Gelaufene Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
2 200 HUF
5,84 EUR, 6,29 USD
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás