31230.
424. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1980. "A Magyar Ideg és Elmeorvosok Társasága Tiszántúli tagozatának tudományos ülése - Esztergom 1980. 06.10-12" kétoldalas aranyozott Al emlékérem (45mm) T:1- kissé kopott aranyozás, kis ph