11471. 424. Gelaufene Fernauktion Gläser
4 000 HUF
0 HUF
Egermann jellegű rubinpácolt üvegváza. Kézzel készült, cseh kristályüveg, virágmotívummal díszített, csiszolt. XX. század, kopott. m: 21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras