2 db VEB Keramische Werke Haldensleben német retró kerámiaváza. Kopott... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/2-db-VEB-Keramische-Werke-Haldensleben-nemet-retro-keramiavaza-Kopott-jelzett-m-13-es-19-cm~II2518430
2518430
11028
424
Art-ceramics
Rufpreis:
2 000 HUF 5,31 EUR , 5,71 USD
Beschreibung: 2 db VEB Keramische Werke Haldensleben német retró kerámiaváza. Kopott, jelzett. m: 13 és 19 cm
: karap_norbert