17751.
425. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Edmonds, Walter D.: Chad Hanna. Ford.: Vécsey Leó. I-II. köt. Bp., 1941, Nova, 288 p., 288 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.