16689.
425. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
Keleti Gusztáv: Művészeti dolgozatok. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Bp., 1910, Franklin-Társulat, 652 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.