16822.
425. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
900 HUF
2,43 EUR, 2,65 USD
Molnár László: Iparművészeti törekvések a reformkori Magyarországon. Bp., 1976, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, javított kiadói papír védőborítóban.