16751.
425. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt, kissé kopott papír védőborítóval.