16840.
425. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
500 HUF
1,35 EUR, 1,47 USD
Viktor Lazarev: Középkori orosz festészet. Bp., 1975, Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.