16709.
425. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
dr. Steiner Szilárd: A színes fotográfozás. Bp., 1913. Kir. M. Term Tud társulat. Kiadói, kopott egészvászon kötésben, tollas beírással