17142.
425. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.