Balogh Sándor-Izsák Lajos: Pártok és pártprogramok Magyarországon (1944-1948.) Bp., 1977., Tankönyvkiadó. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, fordított kötéssel, a gerincen kis sérüléssel.