1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Falus Ferenc: Önarckép 2.Hurkot a sajtófenegyerek nyakára. Bp.,1934, Heti Ujság Lapkiadó Vállalat. Egészvászon-kötés, kopottas állapotban, sarkai szakadtak.