16574. 425. Gelaufene Fernauktion Bücher: Militaria
2 800 HUF
0 HUF
Páfrány (Szabó Lajos): Bakák. Koós Lajos rajzaival. Nyíregyháza, 1900, Jóba Elek, 124+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, névbélyegzővel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz