17185.
425. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
A természet könyve. Ég és Föld. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.