17190.
425. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
14
Orvosi tanácsadó városon és falun. Szerk.: Lengyel Dániel. Bp., 1904., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel