Milotay István: Az ismeretlen Magyarország. Bp., Révay. Kiadói egészvá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000004/Milotay-Istvan-Az-ismeretlen-Magyarorszag-Bp-Revay-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kisse-kop~II2704134
2704134
15146
425
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Milotay István: Az ismeretlen Magyarország. Bp., Révay. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: karap_norbert