Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 506
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2707526
10229
425
110000
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 28×28 cm
2705163
10230
425
Konstantin László (1930-): Világszabadság. Rézkarc, papír. Jelzett. 19,5x29 cm
2705180
10231
425
Konstantin László (1930-): A köztársasági választmány küldöttségét fogadja az alsótábla 1848 március 19. Rézkarc, papír. Jelzett. 20x28 cm 2704734
10232
425
Kórusz József (1927-2010): Dámvadak. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 36/100. Hátoldalán Koller Galéria bélyegzőjével. Kissé foltos. 29,5x39,5 cm 2709097
10233
425
Kossuth Tivadar (1947-): Egy bohóc álma. Olaj, vászon. Jelzett. 40x30cm. Dekoratív fakeretben. 2676681
10234
425
19000
Kovács Attila (1938-2017): 24. program oldal, 1983. Ofszetnyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (55/70), 29,5×21 cm.
2554694
10235
425
600
2687358
10236
425
5500
Kováts Nagy Ira (1921-2008): Hát akt. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26x18cm
2703893
10237
425
Kozma Lajos (1884-1948): Város. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2629063
10238
425
2686566
10239
425
70000
Kunt Anna (1985- ): Phoenix. Akril, vászon. Jelzett hátoldalon. 100x70cm
2713750
10240
425
40000
Kunt Ernő (1920 - 1994): Téli alkony, 1975. Olaj, vászon. jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 80x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF