Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 506
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2531795
10289
425
Mészáros Gergő: Szerelem Budapesten. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. 24x29 cm 2528743
10290
425
3200
2711303
10291
425
44000
Mezey Artúr (1907-1987): Viharos Balaton. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm 2711469
10292
425
Moholy-Nagy László (1895-1946): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzsé nélkül. Készítette a Pesti Műhely. Paszpartuban. 45x56 cm 2151024
10293
425
4200
2705227
10294
425
Molnár Béla (1904-1971): Újvidék. Rézkarc, papír, jelzett, 20x20 cm
2705225
10295
425
Molnár Gabriella (1940-): Este a Duna partján. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29,5 cm
2473363
10296
425
Molnár Gyula (1946-): Dokumentumok. Ofszet, papír, jelzett, számozott (200/30). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 33×44 cm
2708840
10297
425
Molnár Iscsu István (1947- ): Meseszünet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (X/XV), saját kezű ajándékozási sorokkal, a lap széle sérült, 29,5x24 cm.
2710078
10298
425
3400
Muhits Sándor (1882-1956): Lovag karddal (Üvegablak v. freskóterv). Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, lap széle kissé sérült, 40,5×22 cm
2710085
10299
425
3400
Muhits Sándor (1882-1956): Zenélő alak (Üvegablak v. freskóterv). Ceruza, papír, jelzés nélkül, lap széle sérült, törésnyommal, 44×30 cm
2710096
10300
425
3400
Muhits Sándor (1882-1956): Angyalok alászállnak a mennyből (Üvegablak v. freskóterv). Ceruza, papír, jelzés nélkül, lap széli apró sérülésel, törésnyommal, 30,5×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF