Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 506
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2478339
10313
425
13000
Nagy Pál (1934-): Hajótöröttek. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. 30,5×25,5 cm / Screenprint on paper, signed. EA. artist's proof.
2656911
10314
425
22000
Nagy Sándor (1869-1950): Lovas jelenet. Olaj, karton. Jelzett. Fakeretben. 17x23 cm 2702135
10315
425
Henry Napartuk: Eskimo pulling seal. ofszet, papír, jelzett. keretben 24x18 cm 2702134
10316
425
Henry Napartuk: Eskimo pulling seal. ofszet, papír, jelzett. keretben 24x18 cm 2302289
10317
425
Nechánszky József (1936-): Tihanyi táj. Rézkarc, papír, jelzett, lap felső részén két karcolással, 15×25 cm 2505665
10318
425
Németh János (1936-): Kompozíció narancsban. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 20,5x21 cm
2707516
10319
425
14000
Németh János (1936-): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/40), 15,5x20 cm
2704349
10320
425
100000
Ney László (1900-1965): Hegyvidéki táj. Olaj, karton, jelzett. Apró sérüléssel. Dekoratív, sérült fakeretben. 54,5x65 cm / Lancelot Ney (1900-1965): Mountains. Oil on board, signed. Small damage. Framed. 54,5x65 cm
2711454
10321
425
34000
2712918
10322
425
Novák Lajos (1927-1989): Tél (Dunakanyar). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29×39 cm 2697997
10323
425
Nyári Lóránt (1928-1982): Áradás után, 1970. Rézkarc, papír, jelzett, 39×28,5 cm 2697998
10324
425
Nyári Lóránt (1928-1982): Papszigeti fák, 1969. Rézkarc, papír, jelzett, 29×49 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF