Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 506
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2709540
10325
425
Nyerges Pál (1914-1987): Tópart. Olaj, Vászon, jelzett, 50x64 cm 2702993
10326
425
Nyergesi István (1900-1989): Kutya és gazdája. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, sérült. 27×42,5 cm 2703058
10327
425
Ócsvár Rezső (1877-1968): Portré (önarckép?). Kréta, papír, jelzett, foltos, kissé sérült, kartonra kasírozva, vetemedett, fakeretben, 44×29 cm. 1909684
10328
425
Ócsvár Rezső (1877-1968): Téli tanya. Színes ceruza, papír, jelzett. Kopott, üvegezett fakeretben, 9,5×14,5 cm 2709198
10329
425
75000
Olgyai Viktor (1870-1929): Napfényes erdő. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 55,5×70,5 cm 2705800
10330
425
40000
Oppel Magda (1884-?): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, szecessziós stílusú üvegezett fakeretben, 80×70 cm
2662176
10331
425
P. Gellért László(?-): Dunapart, Zebegény. Akvarell, papír. Hátoldalon jelzett. Sérült paszpartuban.
2662177
10332
425
P. Gellért László (?-): Pomáz faluvége. Akvarell, papír. Hátoldalon jelzett. Sérült paszpartuban.
2662173
10333
425
P. Gellért László(?-): Vároldal Bazilika. Akvarell, papír. Hátoldalon jelzett. Sérült paszpartuban.
2623964
10334
425
Papp Károly (?-): Faluszéle. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 28x37,5 cm
2689420
10335
425
2709111
10336
425
Páris Erzsi (1887-?): Egy szép fa az Iparcsarnok előtt, 1925. Ceruza, papír, jelzett, 21,5x25,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF