Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 506
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2394055
10469
425
Udvary Pál (1900-1987): Portré, 1922. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 22×14 cm
2354560
10470
425
Udvary Pál (1900-1987): Hölgy portréja. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Sérült. Kissé foltos. 35x25 cm. 2607564
10471
425
Ujváry Lajos (1925-2006): Műteremben. Szén, papír, jelzett. 47,5x41,5 cm
2539733
10472
425
Ujváry Lajos (1925-2006): Hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, közepén hajtásnyommal, 53,5x43 cm
2648142
10473
425
Ujváry Lajos (1925-2006): Szentendre. Tus, papír, jelzett. 27,5x26,5 cm 2648147
10474
425
Ujváry Lajos (1925-2006): Trencsén, 1966. Tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 29,5x21 cm
2447932
10475
425
Ujváry Lajos (1925-2006): Női portré, 1965. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. 34x25,5 cm
2705154
10476
425
Váci András (1928-1989): A nép szétnéz saját országában. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm 2709869
10477
425
Váczi András (1967- ): Repülő 3/5. Rézkarc, papír, jelzett, 15×13 cm
2709753
10478
425
32000
Várdeák Ferenc (1897-1971): Utcarészlet (Óbuda v. környéke). Olaj, karton. Jelzett. 30x42 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. 2709113
10479
425
40000
2704614
10480
425
3800
Varga Gyula (1935-2002): Veszprém. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 21,5x49 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF