Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 506
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2361346
10072
425
Családi Krisztina (?-): Graffiti. Vegyes technika, papír, jelzett, keretben, 14×8 cm 2662643
10073
425
2607654
10074
425
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Lányok, 1988. Akvarell, karton. Jelzett. 50x46 cm
2607643
10075
425
15000
2648167
10076
425
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Városkép, 1980-as évek. Akvarell, papír, jelzett. 30x39 cm 2648164
10077
425
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok, 1991. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban. 29x21 cm 2656700
10078
425
Csillag Zoltán (?-): Színes táj. Olaj, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 41x28,5 cm
2704619
10079
425
3800
Csisztu Mihály (1933-2008) Tokaj. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 80/100, 19,5x34 cm. Paszpartuban.
2703929
10080
425
Csutak Levente (1940-): Életkerék (Kőrösi Csoma Sándor), 1991. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 41,5×29,5 cm 2677801
10081
425
Czinege Zsolt (1964-): Gyümölcscsendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben,40×32 cm
2677798
10082
425
Czinege Zsolt (1964-): Hegyoldal. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 32×40 cm 2677796
10083
425
Czinege Zsolt (1964-): Tanya. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 32×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF