9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Boemm Ritta (1868-1948): Udvar, 1910 körül. Akvarell, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán korabeli címkén feliratozott. Sérült. 38x43,5 cm