60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Fedir Pavlovics Bezverkhnev (1918-2005), ukrán festő: Havas táj. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 50x60 cm. / Fedir Pavlovics Bezverkhnev (1918-2005), Ukrainian painter: Snowy landscape. Oil on canvas, signed. framed.