10140. 425. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
28 000 HUF
0 HUF
Glock Klára (1896-1966): Art deco hölgy portréja, 1935. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 90×70 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk