Muzsnay Ákos (1945-): Feljegyzések útinaplómbol. Rézkarc, papír. Jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Muzsnay-Akos-1945-Feljegyzesek-utinaplombol-Rezkarc-papir-Jelzett-Szamozott-91100-~II2704628
2704628
10301
425
Beschreibung: Muzsnay Ákos (1945-): Feljegyzések útinaplómbol. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 91/100. Kartonra kasírozva. Lapszéli apró foltokkal. 31,5x31,5 cm.
: karap_norbert