12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Prihoda István (1891-1956), C. Vogel pinx: Engedjétek hozzám... (Jézus gyerekekkel). Színezett rézkarc, papír, jelzett (Prihoda). Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 63×48 cm.